Spočítejte si přibližné úspory :                    pevné linky
                                                                                             mobilní linky
Aktuality Firmy Hlasové služby Hotely Internet Podpora Reference
  Hlavní stránka

Komplexní řešení
   
Hotely
    Velké a střední firmy
    domácnosti a malé firmy

Hlasová řešení
   
pevné linky
     mobilní linky

Internet
   
vytáčený Internet
    ADSL
    bezdrátový
    satelitní
    mobilní

DATA
     Datové okruhy
     IP VPN sítě 

03_07

T-MOBILE 

Nové Twist tarify

Od 14. 3. 2007 jsme pro zákazníky připravili nové předplacené tarify: Twist Start, Twist ProSMS a Twist Týden. U nových tarifů zákazníci ocení nižší cenu SMS a jednotnou cenu volání po celý den.

Tarify Twist Start a Twist ProSMS nabízejí navíc jednotnou sazbu volání do všech sítí. Na nové tarify lze převést stávající předplacené tarify Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra. Ke dni spuštění nové nabídky mají zákazníci možnost provést první změnu tarifu zdarma

 

 

 

O2 zvyšuje rychlost Internetu

Společnost Telefónica O2 Czech Republic zvyšuje v České republice od 1. dubna 2007 výrazně rychlosti internetu přes ADSL, a to až na 8 Mb/s. Tímto dalším pozitivním krokem tak dochází až k několikanásobnému zrychlení internetu v České republice, a to při zachování stávajících cen. Novou základní rychlostí internetu tak budou 2Mb/s, což je 4x tolik, než činí současná nabídka. "Navýšení rychlosti se týká nových i stávajících zákazníků

Současná rychlost připojení

/ Nabídka od 1. 4. 2007

512/128 kb/s    =>

2 048/128 kb/s

2048/256 kb/s  =>

4 096/256 kb/s

3072/256 kb/s  =>

6 144/384 kb/s

4096/512 kb/s  =>

8 192/512 kb/s

 

02_07

 

Od 5. 3. 2007 bude spuštěna nová služba v portfoliu O2 - O2 Trio. Služba O2 Trio umožňuje zákazníkům získat v rámci jedné služby za jednu měsíční částku pevnou linku, vysokorychlostní internet a multimediální televizi. Služba O2 Trio je určena rezidentním zákazníkům (domácnostem), kteří využívají nebo chtějí využívat více služeb od společnosti O2. V rámci služby O2 TRIO zákazník získá cenové zvýhodnění oproti souhrnu cen jednotlivých služeb.

O2 TRIO obsahuje služby:

Hlasový tarif – O2 Nonstop

O2 Internet Expres - IE 512, IE 2048, IE 3072, IE 4096

O2 TV - základní programové nabídky O2 TV Zábava nebo O2 TV Kino

 

01_2007

Pevné linky

 

Začátkem roku řada operátorů uvedla na trh nové tarifní programy které znovu snižují náklady na volání – navrhneme Vám vhodný tarif

 

Mobilní linky 

Pozor reklama T-mobile na volání v zahraničí 

Minutová volání v zahraničí jsou opravdu dle reklamních spotů, ale stále platí jednorázový „sestavovací poplatek“ 29 Kč a to pro volání do zahraničí i zpět do ČR 

Nový operátor na telekomunikačním trhu MobilKom 

Společnost MobilKom získala licenci pro novou mobilní síť v naší republice. Vedení firmy předpokládá v první etapě spuštění bezdrátového internetu ve své síti, a to přibližně v polovině letošního roku. Vzhledem k frekvenčnímu pásmu v oblasti 450 MHz  je dosah signálu od vysilače podstatně vyšší než u systémů GSM a Internet by mohl být dostupný v lokalitách kde nelze v současné době zřizovat ADSL po pevné lince nebo tam kde mobilní operátoři a Radiokomunikace nemají pokrytí.

V současné době probíhá zkušební provoz ve východních Čechách a v Praze.

Jakmile bude systém spuštěn do komerčního provozu, budeme Vás informovat

 

 TV vysílání   - Telefonica O2

Přichází digitální kvalita Vychutnejte si prvotřídní obraz i zvuk. Žádná omezení Můžete současně sledovat televizi, surfovat po internetu i telefonovat.Úspora výdajů Už nepotřebujete žádný videorekordér, videopůjčovnu, satelit ani kabelovou televizi. Stačí Vám stačí jen telefonní linka.

TV archiv  Zmeškali jste svůj oblíbený pořad? Pak je tu archiv vybraných televizních pořadů za posledních sedm dní, které nahrává přímo operátor služby. Najdete tu především aktuální díly seriálů nebo zajímavé sportovní přenosy.

Jak O2 TV funguje

Princip fungování O2 TV je jednoduchý. Jde o propojení vaší televize s pevnou linkou přes modem a set-top-box. Zapojení je jednoduché. Stačí mít doma televizi (s výstupem SCART) a ostatní můžete nechat na nás. Zajistíme Vám vše potřebné - připojení k O2 TV, modem i set-top-box. Vy se bavte bez starostí.

Součástí vybavení set-top-boxu je také dálkový ovladač, kterým budete celou službu ovládat.

O2 TV Zábava i O2 TV Kino

O2 TV Kino obsahuje programy : ČT1, ČT2, Nova, Prima, HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2

 

1.9.2006

Pevné linky Začátkem roku řada operátorů uvedla na trh nové tarifní programy které znovu snižují náklady na volání – navrhneme Vám vhodný tarif Mobilní linky Pozor reklama T-mobile na volání v zahraničí Minutová volání v zahraničí jsou opravdu dle reklamních spotů, ale stále platí jednorázový „sestavovací poplatek“ 29 Kč a to pro volání do zahraničí i zpět do ČR Nový operátor na telekomunikačním trhu MobilKom Společnost MobilKom získala licenci pro novou mobilní síť v naší republice. Vedení firmy předpokládá v první etapě spuštění bezdrátového internetu ve své síti, a to přibližně v polovině letošního roku. Vzhledem k frekvenčnímu pásmu v oblasti 450 MHz je dosah signálu od vysilače podstatně vyšší než u systémů GSM a Internet by mohl být dostupný v lokalitách kde nelze v současné době zřizovat ADSL po pevné lince nebo tam kde mobilní operátoři a Radiokomunikace nemají pokrytí. V současné době probíhá zkušební provoz ve východních Čechách a v Praze. Jakmile bude systém spuštěn do komerčního provozu, budeme Vás informovat

GTS Novera uvedla na trh nový telekomunikační "balíček"

Jedná se o kombinaci velmi kvalitního Internetu DSL a výhodného tarifu pro hlasová volání 

Tarif umožňuje úplný odchod od O2 a dynamickou slevu za paušální platby za hlas a internet až na hodnotu 95 Kč/měsíc

 

1.8.2006

Český Telecom a Eurotel změnily majitele a název firmy na O2

 

03.5.2006

Radiokomunikace koupily českou pobočku Tele2

03.05. - Smlouvu s mateřskou švédskou firmou podepsali zástupci Českých Radiokomunikací . Akvizici oznámily obě

            společnosti na dnešní tiskové konferenci.

1.5.2006

Stále platí akční nabídky operátorů na ADSL  - zřízení za 1 Kč

                                                                    modem za 1 Kč

 

1.1.2006

Dlouhá volání

od 5.1.2006 do 28.2.2006 také T-Mobile nabízí svým zákazníkům možnost volat do sítě T-Mobile třeba celou hodinu jen za 9,90 Kč (11,78 vč. DPH)

Službu není třeba aktivovat, stačí před volaným číslem vytočit speciální předčíslí *7330, tj. např. *7330 604 123 456. Využít ji mohou všichni zákazníci T‑Mobile s novými i staršími tarify, včetně zákazníků předplacené služby Twist. Dlouhá volání lze využít kterýkoli den a v jakoukoli hodinu po dobu trvání akce.

Dlouhá volání lze použít pro volání do sítě T-Mobile (s výjimkou Hlasové schránky). Dlouhá volání nečerpají volné minuty. Maximální délka hovoru je 65 minut (platí standardně u všech hovorů). Bližší informace naleznete na
www.t-mobile.cz/dlouhavolani.

1.12.05

Alternativní operátoři GTS ,Aliatel Nextra a Nortel se sloučili do nové společnosti GTS Novera.

sloučením těchto firem vznikl druhý nějvětší telekomunikační operátor v ČR 

Pro Vás, zákazníky, vzniká velmi zajímavá možnost jak optimalizovat své telekomunikační účty

kontaktujte nás .

Spolupráce s Mikenopa as.

      Dne 1. 12. 2005 byla,  podepsána smlouva o spolupráci zahrnující prodej a instalaci telekomunikačních produktů. TELERO se tímto stala spolupracovníkem společnosti Mikenopa as. pro teritoruim České republiky.

 

 

1.11.2005

Spolupráce s Merlot Communications, Inc.

      Dne 1. 11. 2005 byla, za naší účasti, mezi společností Protel Praha, spol. s r.o. a Merlot Communications, Inc. slavnostně podepsána smlouva o spolupráci zahrnující prodej a instalaci telekomunikačních produktů. Společnost Protel Praha, spol. s r.o. se tímto stala preferovaným VAR produktů společnosti Merlot Communications, Inc. pro teritoruim České republiky, Slovenské republiky a Polska.

      Společnost Merlot Communications vyrábí a distribuuje zařízení umožňující po stávajících datových rozvodech přenos vysokorychlostních a širokopásmových aplikací jako jsou drátové i bezdrátové přenosy dat, přístup na Internet, video na požádání, telefonování, přenos dat bezpečnostních a lékařských zařízení.

Podrobnosti na stránce - hotely > Protel

 

1.6.2005

"Rychlý Internet" ADSL již od 350 Kč měsíčně  

1.5.2005

      Český Telecom zrušil  své tarifní programy a tím zrušil i všechny kredity a  volné minuty které tarify obsahovaly 

      Nové tarify pro domácnosti :Telefon Mini, Telefon Standard, Telefon Start,Telefon Volno a Telefon Volno Plus  

       Pro  hlas a ADSL :Telefon Expres, Telefon Expres Start, Telefon Expres Volno a Telefon Expres Volno Plus.

Nové tarify Č. Telecomu pro domácnosti si můžete vybrat zde

 

Nové tarify pro firmy :  Universal a Trend.

        Pro Vás, zákazníky, vzniká velmi zajímavá možnost jak optimalizovat své telekomunikační účty

Podmínky pro určení tarifu a optimalizaci najdete zde

1.4.2005

Alternativní operátoři GTS a Aliatel se sloučili do nové společnosti GTS Novera.

sloučením těchto firem vznikl druhý největší telekomunikační operátor v ČR