Spočítejte si přibližné úspory :                    pevné linky
                                                                                             mobilní linky
Aktuality Firmy Hlasové služby Hotely Internet Podpora Reference
  Hlavní stránka

Komplexní řešení
   
Hotely
                Protel
                Mikenopa
                Kapsch
               Reference


    Velké a střední firmy
    Domácnosti a malé firmy


Hlasová řešení
   
Optimalizace
       pevné linky
      mobilní linky

Internet
   
vytáčený 
    ADSL
    bezdrátový
    satelitní
    mobilní

DATA
     Datové okruhy
     IP VPN sítě
 

MIKENOPA

Popis systému Fast@Friendly  

Systém Fast@Friendly Internet Access poskytuje kompletní funkcionalitu systému, doplněnou o celou plejádu souvisejících služeb. Tato kombinace technologie a služeb je svou komplexností hlavním důvodem proč je tento systém vyhledávaný předními business hotely nejen v České republice, ale také v dalších zemích střední a východní Evropy. Jádrem řešení je Fast@Friendly Internet Access systém k němuž mohou být implementovány doplňkové služby systému (Portal Pages, Vouchery,Printing Services, Web Shop, Fax Services.

Na tento komplex navazují  provozní služby 

  • 24 x 7 System monitoring - 24 hodinový dohled nad systémem
  • 24 x 7 Service & Maintenance -24 hodinová pohotovost s okamžitou reakcí v případě závady, pravidelná údržba a kontrola systému
  • 24 x 7 Hot Line for Guest - 24 hodinová služba telefonické pomoci v případě potíží hosta s jeho notebookem (anglicky a česky). Jde o skutečnou a přímou pomoc expertů ze společnosti

Podrobnosti Fast@Friendly   

  • Plug and Play: Bez ohledu na to jak je notebook hosta nakonfigurován, systém hosta připojí bez jakékoliv změny konfigurace notebooku. Stačí jen aby notebook hosta byl již někdy dříve na Internet připojen, t.j. základní parametry datových služeb byly nastaveny. Haost si může být jist, že jeho notebook po odpojení je přesně v takové konfiguraci, jako byl předtím.
  • VPN Support - Tato funkce je jednou z nejdůležitějších pro potřeby business zákazníků. Pomocí VPN tunelů se manažeři připojují přímo ke svému firemnímu serveru a stahují si citlivá data prostřednictvím šifrovaného tunelu přes Internet. Bez podpory VPN by tedy nebyla služba vysokorychlostního Internetu k užitku. Systém podporuje všechny hlavní VPN klienty založené na protokolech IPSac a PPTP.
  • SMTP Email Support: Díky této funkci si host nemusí přenastavovat v notobooku dokonce ani SMTP a přitom bude hladce odesílat a přijímat své e-maily.
  • Security - Bazpečnost pro všechny uživatele systému je na prvním místě. Žádný uživatel ze žádného hotelového pokoje nemůže ovlivňovat připojení nebo dokonce data jakéhokoliv jiného uživatele.
  • Local Portal Pages : Systém automaticky přesměruje uživatele při prvním přihlášení na portálové stránky hotely a to bez ohledu na to, kterou výchozí stránku má host v prohlížeči nastavenou. Uvítací stránka pak slouží nejen pro vstup uživatele do systému, ale jsou na ni důležité informace hotelu a doplňkové funke (tisk, fax,..)